top of page

PRZEGRANA 4:3 W 2 SPARINGU. DOBRY SPRAWDZIAN DLA POLONIIW drugim sparingu Polonia przegrywa z Wolania Wola Rzędzińska 4:3 (1:1) Bramki dla LONI strzelali Krystian Solarz, oraz dwukrotnie Hryioriy Zanko.

W meczu, trener Warchoł przyglądał się dwóm testowanym zawodnikom, który trenowali z drużyną w tym tygodniu. Pomimo niekorzystnego wyniku, mecz stał na bardzo dobrym poziomie i był rozgrywany z duża intensywnością. Szkoda straconych bramek, bo każdej dało się uniknąć, zwłaszcza pierwszej, po niecelnym wybiciu. Cieszą bramki zdobyte po fajnych akcjach naszych zawodników.


Jestem zadowolony z meczu. Wolania to mocny przeciwnik, czołowa drużyna IV ligi małopolskiej, a właśnie o takiej charakterystyce szukaliśmy sparingpartnera. Początek w naszym wykonaniu trochę chaotyczny, spowodowany detalami taktycznymi, ale po korekcie ustawienia drużyna wyglądała już znacznie lepiej. Wyrównanie padło po bardzo ładnej akcji i wykończeniu przez „Soliego”, a w drugiej części zdobyliśmy bramki po stałym fragmencie oraz z gry. Waldemar Warchoł, trener Polonii

Skład Polonii 1 połowa: Maciewicz - Konowalik, Kuźniar, Zanko - Solarz, Testowany 1, Kazek, H. Błahuciak - D. Janas, Testowany 2, Walczyszewski

Skład Polonii w 2 połowie: Maciewicz - Czuryk, Kuźniar, Zanko - Solarz, Sychevskyi, R. Błahuciak, D. Janas (Konowalik) - Hula, Testowany 2, Walczyszewski (Zawodnik Akademii)

31 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page