top of page

PODWÓJNY SPARING POLONII. WYGRANE W PRZEWORSKU I TORKACH.Ten weekend był dla naszego zespołu bardzo pracowity. Piłkarze Polonii rozegrali 2 sparingi. W piątek pokonaliśmy 0:2 Orzeł Przeworsk, a w sobotę wygraliśmy 0:5 Orzeł Torki.


Trener Warchoł postanowił zorganizować 2 gry kontrolne, dzięki czemu każdy z zawodników mógł wybiegać pełne 90 minut. Dlatego zarówno do Przeworska, jak i do Torek pojechały "gołe" jedenastki. ORZEŁ PRZEWORSK vs POLONIA PRZEMYŚL 0:2 (0:0) W całym meczu to Polonia była stroną przewarzającą, dłużej utrzymywała się pry piłce i stwarzała więcej zagrożenia pod bramką rywali. Piłkarze z przeworska, pomimo intensywnego pressingu naszej drużyny, potrafili wyprowadzić kilka kontrataków jednak nie przyniosły one rezultatu. Konsekwentny pressing Polonii dwukrotnie przyniósł efekty. Najpierw, w 81', piłkę odebrał Krystian Solarz, rozegrał piłkę i wbiegł w pole karne wykańczając akcje którą rozpoczął. zdobywając ładną bramkę. Pod koniec spotkania kolejny udany pressing. Przed polem karnym piłkę odebrał Mikołaj Jasiński i uderzył z dystansu. Skład Poloni: Kuźma, Solarz, Kuźniar, Konowalik, Bacza Sychevskyi, Kazek, Kushnir, Jasiński, Kolesnik, Walczyszewski

ORZEŁ TORKI vs POLONIA PRZEMYŚL 0:5 (0:0) W drugim sparingu zawodników z pierwszego zespołu wsparło 4 juniorów młodszych (Karol Pawłowski, Brajan Sromek, Brajan Stawarz i Piotr Andruszewski). Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, chociaż piłkarze Orła tylko dwukrotnie zawitali w polu karnym Polonii, a nasi piłkarze nie potrafili wykorzystać zagrożenia i sytuacji stworzonych na połowie i w polu karnym przeciwnika. Druga połowa rozwiązała worek z bramkami. Dobry mecz rozegrał Dominik Janas notując dwa trafienia. Bardzo udany debiut zaliczył jeden z reprezentantów młodzieży Polonii, Piotr Andruszewski zdobywając również 2 bramki. Swoją okazję wykorzystał także Remigiusz Błahuciak.

Skład Polonii:

Maciewicz, Czuryk, Zanko, H. Błahuciak, Pawłowski, Kushnir, R. Błahuciak, Sromek (Stawarz), D. Janas, Kolesnik, Andruszewski

372 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page