top of page

NO10 I ADIDAS SPONSOREM TECHNICZNYM POLONII

Zaktualizowano: 25 lut 2023Od rundy wiosennej piłkarze Polonii Przemyśl będą występować w sprzęcie marki adidas.


Miedź Legnica, Arka Gdynia, Chojniczanka Chojnice, Ruch Chorzów, Górnik Łęczna, Kotwica Kołobrzeg, Pogoń Grodzisk Mazowiecki. To lista klubów w portfolio naszego nowego sponsora firmy NO10 SPORTS , która od rundy wiosennej będzie sponsorem technicznym Polonii. Umowa została podpisana na okres 3 lat. W ramach umowy firma NO10 będzie ubierała pierwszy zespół (a w następnych latach również drużynę juniora młodszego) w sprzęt marki ADIDAS.

Polonia Przemyśl to jeden z tych klubów na mapie Polski, który może pochwalić się wyjątkowo długą i bogatą tradycją. Cieszymy się że NO10, jako Partner Techniczny będziemy mogli pomóc w tworzeniu kolejnych kart sukcesów i historii klubu. Witamy w rodzinie NO10! i od dziś..#gramyrazem!

Dzięki współpracy możliwe będzie uruchomienie sklepu klubowego z oficjalnymi koszulkami meczowymi i klubowymi ubraniami marki adidas. Witamy na pokładzie naszego nowego partnera i liczymy na owocną współpracę.

189 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page