top of page

MŁODZIEŻ Z RESOVII SŁABSZA O POLONII


W sobotę o godzinie 13:30 w Rzeszowie, piłkarze Polonii rozegrali szósty sparing w zimowym okresie przygotowawczym. Tym razem rywalem była drużyna młodzież z SMS Resovia Rzeszów, na co dzień występujący w Centralnej Lidze Juniorów.


Nasza drużyna wygrała 1:2 (0:1), a bramki zdobywali Kamil Janas (0:1) oraz Dmitrii Sychevskyi (0:2). Pod koniec spotkania piłkarze Resovii zdobyli honorowe trafienie. Z przebiegu spotkania to piłkarze Polonii byli stroną przewarzającą, na niewiele pozwalając przeciwnikowi. Dobra intensywność, skuteczny pressing i sporo fajnych, składnych i szybkich akcji mogło przynieść lepszy wynik końcowy.


Skład Polonii:

Kuźma (45' Maciewicz) - Solarz, Kuźniar, Konowalik - H. Błahuciak (45' D. Janas), Kazek, R. Błahuciak (45' Kushnir), Bacza (45' Sychevskyi) - Jasiński (45" Walczyszewski), Kolesnik (60" Testowany) K. Janas (75' Jasiński)

383 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page