top of page

PORAŻKA W PIERWSZYM SPARINGU. STAL STALOWA WOLA : POLONIA PRZEMYŚL 6:1W pierwszym zimowym sparingu Polonia Przemyśl przegrywa z 3-ligową Stal Stalowa Wola PSA 6:1. Jedyną bramkę dla LONI w tym spotkaniu zdobył Karol Walczyszewski.

W pierwszej grze kontrolnej w przerwie zimowej zagrało 14 zawodników. Z różnych względów nie mogło wystąpić w tym meczu 8 naszych piłkarzy. Trener Warchoł miał okazję, żeby na tle wyżej notowanego rywala przyjrzeć się trzem testowanym zawodnikom oraz jednemu z młodych zawodników naszej akademii.

Skład Polonii:

Kuźma - Czuryk, Kuźniar, R. Błahuciak - Solarz, Sychevskyi, Testowany 1 (Konowalik), H. Błahuciak - Testowany 2, Testowany 3 (Walczyszewski), Jasiński (Zawodnik Akademii)

14 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page