TRAIN WITH BRAIN SPORT PERFORMANCE

FOOTBALL PERFORMANCE

14372057_1424323857594972_18304596735457

FOOTBALL PERFORMANCE

Profesjonalny trening podnoszący Twoje umiejętności to doskonałe uzupełnienie pracy wykonywanej w klubie. Program FOOTBALL PERFORMANCE pomoże Ci przygotować się do gry na wyższym poziomie.

gettyimages-1165713661-2048x2048.jpg

RETURN TO SPORT

Ustandaryzowany program powrotu do sportu po kontuzji. Profesjonalna opieka i przygotowanie do bezpiecznego powrotu na boisko. RETURN TO SPORT to konkretne narzędzie, dzięki któremu znowu będziesz #GotowyDoGry

179619593_10157769663227676_304646650989

youth athlete training

Bezpieczny i przemyślany trening motoryczny młodych sportowców będzie wspomagał rozwój przyszłych mistrzów. YOUTH ATHLETE TRAINING to program, który doskonale uzupełni treningi i zadba o wszechstronny rozwój ruchowy.

AdobeStock_158229763.jpeg

Jeśli masz wrażenie, że praca, którą wkładasz w swój rozwój jest odpowiednia, jeśli większość twoich treningów i meczy jest w twoim wykonaniu dobra, i robisz wszystko najlepiej jak potrafisz, to musisz znać bolesną prawdę.

Staramy się pomagać młodym i ambitnym sportowcom, walczącym o swoje marzenia stawać się lepszym każdego dnia. Moja wiedza i doświadczenie jest gwarantem efektów, które z możesz osiągniesz, Profesjonalizm i wysokie standardy treningu pozwolą Ci na najlepszy rozwój swoich umiejętności.

TWOJE "NAJLEPSZE" NIE JEST

WYSTARCZAJĄCO DOBRE

_NZ61188-Edit-2.jpg

MOŻESZ BYĆ UTALENTOWANY, CIĘŻKO PRACOWAĆ I ROBIĆ WSZYSTKIE WŁAŚCIWE RZECZY, A TO MOŻE NIE WYSTARCZYĆ. WYDAJNOŚĆ TO WYKAZYWANIE SIĘ KAŻDEGO DNIA I "TRAFIANIE W DZIESIĄTKĘ" NIEZALEŻNIE OD SYTUACJI

"

Kotwica 1

football performance

14372057_1424323857594972_18304596735457

FOOTBALL PERFORMANCE ma na celu uzupełnienie i ulepszenie Twojego programu treningowego w klubie i przygotowanie Cię do obciążeń treningowych na wyższym poziomie. Profesjonalnie zaprojektowany program treningowy, oferuje rozwój z różnych obszarów umiejętności dostosowanych do Twojej pozycji na boisku i modelowych zachowań w czasie gry.

Otrzymujesz profesjonalne wsparcie w sesjach treningowych z naciskiem na podstawowe umiejętności takie jak podania i odbiór, kontrola i ochrona piłki, przyjęcie i drybling, finalizację oraz grę 1v1.

Każda sesje treningowa dostosowana jest do kalendarza treningów i meczów w klubie i oparta jest o zasady periodyzacji taktycznej, co pozwala optymalnie uzupełnić program treningowy o brakujące elementy oraz zwiększyć poziom obciążeń treningowych w mikrocyklu.

Zajęcia treningowe ukierunkowane są na rozwój umiejętności kluczowych dla Twojej pozycji. To kolejny krok w rozwoju piłkarskim dla zawodników na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym, którzy chcą poprawić określone umiejętności i przygotować się do testów piłkarskich w klubach na wyższym poziomie rozgrywkowym.

formy współpracy

train with brain (3).png

return to sport

train with brain (5).png

strategie ruchowe i etapy RTS po urazie

Kotwica 2
gettyimages-1165713661-2048x2048.jpg

W procesie powrotu do sportu niezwykle ważne jest, aby znaleźć nie tylko fizjoterapeutę, który będzie leczył początkową fazę pooperacyjną, zwiększając zakres ruchu i zmniejszając obrzęk, ale także opiekę trenera, który będzie współpracował z zawodnikiem, aby przywrócić poziom sprawności sprzed urazu.

Badania pokazują, że zaledwie 63% sportowców, którzy przeszli operację rekonstrukcji ACL, wróciło do sportu sprzed urazu. Jeszcze bardziej niepokojące są informacje, że po przeprowadzeniu operacji rekonstrukcji ACL ryzyko ponownego urazu jest nawet większe niż ryzyko początkowe. Chociaż gojenie przeszczepów ACL zwykle trwa około sześciu miesięcy po operacji, badania wykazały, że proces rehabilitacji może zająć od 7 do 18 miesięcy, aby powrócić do „normy”.

W programie RETURN TO SPORT programowanie treningu opiera się na najnowszych badaniach dotyczących rehabilitacji po urazie i jest dostosowane do indywidualnych potrzeb zawodnika. Skupiamy się nie tylko na zwiększaniu siły i wytrzymałości, ale także na poprawianiu jakości ruchu i upewnianiu się, że jesteś naprawdę gotowy do powrotu na najwyższy poziom rywalizacji.

wypełnij formularz zgłoszeniowy
Kotwica 3

youth athlete training

179619593_10157769663227676_304646650989
wypełnij formularz zgłoszeniowy

Wszyscy zapewne spotkaliśmy się ze stwierdzeniem, że „dzieci nie są małymi dorosłymi”, a ze względu na ich niedojrzały stan fizjologiczny i psychiczny konieczne jest odpowiednie dostosowanie programów treningowych zgodnych z ich możliwościami technicznymi i etapem rozwoju. Ponieważ tempo i stopień rozwoju w okresie dzieciństwa i dojrzewania charakteryzuje się nieliniowym rozwojem, ma to ogromny wpływ na indywidualne wymagania treningowe.

Poprawa wyników sportowych u młodych sportowców jest złożonym zadaniem, a osiągnięcie wysokiego poziomu wymaga solidnego i długoterminowego planu. Samo uczestnictwo w sporcie w wielu przypadkach nie zapewnia wystarczającego bodźca do osiągnięcia tego
celu.

Program YOUTH ATHLETE TRAINING skupia się na wszechstronnym rozwoju młodych sportowców uwzględniając ich potrzeby rozwojowe. Jednoczesnym i bardzo ważnym elementem treningów jest zapobieganie negatywnym skutkom ograniczonej aktywności dzieci co przyczynia się do coraz większych problemów z wadami postawy i zaburzeniami podstawowych i specyficznych dla sportu wzorców ruchowych.

formy współpracy

train with brain (8).png
academy_desktop_p2_training_edited.jpg
cena za trening