top of page

POLSKA GRUPA ENERGETYCZNA GRA RAZEM Z POLONIĄ!

Zaktualizowano: 23 sty 2023Z ogromną radością witamy w gronie naszych partnerów firmę PGE. Umowa został podpisana 1 grudnia 2022 roku i ma obowiązywać przez okres 12 miesięcy z możliwością jej przedłużenia.

Jesteśmy przekonani, że współpraca i wsparcie ze strony stabilnego partnera z ugruntowaną pozycją, pomoże przywrócić dawny blask klubowi o tak wielkiej i bogatej historii, jakim jest Polonia Przemyśl.

Cała społeczność klubu jest wdzięczna za okazaną pomoc, wsparcie merytoryczne i finansowe niezbędne do podniesienia poziomu szkolenia sportowego, rozwoju kadry trenerskiej, poprawy infrastruktury sportowej oraz angażowania do aktywności całej społeczności naszego miasta i regionu, poprzez piłkę nożną oraz emocje z nią związane.

Klub chce w dalszym ciągu godnie reprezentować miasto Przemyśl oraz całą lokalną, piłkarską społeczność i jesteśmy przekonani, że z pomocą silnego i stabilnego partnera, jakim jest Polska Grupa Energetyczna, te ambitne cele będą możliwe do realizacji.

Współpraca z PGE w ramach programu PGE JUNIOR obejmować będzie wsparcie drużyn młodzieżowych Polonii Przemyśl oraz Duma Przemyśla Szkółka Piłkarska Polonii Przemyśl

Nasz partner - firma PGE Polska Grupa Energetyczna otrzymuje tytuły:

Sponsora Głównego drużyn młodzieżowych MKS Polonia Przemyśl Sponsora Głównego Akademii Piłkarskiej "Duma Przemyśla"

Witamy w drużynie

48 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page