KOMUNIKAT
- Inteko

- 5 godzin temu
- 1 minut(y) czytania
W dniu 24 czerwca 2026 r. o godz. 19:00 w siedzibie Stowarzyszenia Miejski Klub Sportowy „POLONIA” Przemyśl przy ul. Sanockiej 8 w Przemyślu odbyło się Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.
Zebranie otworzył Prezes Zarządu, który oświadczył, iż będzie się ono odbywać zgodnie z postanowieniami Statutu Stowarzyszenia Miejski Klub Sportowy „POLONIA” Przemyśl, wpisanego do Krajowego Rejestru Sądowego.
Po przedstawieniu sprawozdań z działalności Stowarzyszenia, sprawozdania finansowego, informacji dotyczących realizowanych działań oraz przeprowadzeniu dyskusji nad bieżącą sytuacją i planami rozwoju Klubu, członkowie jednogłośnie podjęli uchwały o:
udzieleniu absolutorium Zarządowi za wykonywanie obowiązków w roku sprawozdawczym,
zatwierdzeniu przedstawionych sprawozdań,
wyrażeniu pełnego wotum zaufania dla Prezesa Klubu, Paweła Żurawskiego oraz całego Zarządu Stowarzyszenia.
Członkowie Stowarzyszenia podkreślili zaangażowanie władz Klubu w realizację celów statutowych oraz działania podejmowane na rzecz stabilizacji i dalszego rozwoju MKS „POLONIA” Przemyśl.
Zebranie przebiegło w rzeczowej i konstruktywnej atmosferze. Uczestnicy przedstawili szereg cennych uwag, propozycji i pomysłów dotyczących dalszego funkcjonowania oraz rozwoju Klubu.
Na zakończenie Walnego Zebrania przedstawiono podsumowanie zobowiązań wobec instytucji, firm oraz osób prywatnych z ostatnich dwóch lat.
Członkowie Stowarzyszenia pozytywnie ocenili działania Zarządu, wyrażając przekonanie, że obrany kierunek jest właściwy. W głosach podsumowujących podkreślano, że po przejściu przez sztorm nie należy zmieniać kursu, lecz powoli i konsekwentnie podążać wyznaczoną drogą rozwoju Klubu.
Razem, krok po kroku, budujemy przyszłość naszego Klubu.
MKS „POLONIA” Przemyśl Kancelaria Prawna Sura







Komentarze