top of page

ZIMOWE PRZYGOTOWANIA DO RUNDY REWANŻOWEJ CZAS START!


Wracamy do gry!

W poniedziałek, 9 stycznia, nasza drużyna rozpoczęła zimowy okres przygotowawczy. Naszych zawodników czeka sporo pracy przed startem rozgrywek ligowych. Po każdym tygodniu będziemy starali się publikować krótkie podsumowanie najważniejszych informacji dotyczących zimowego okresu przygotowawczego.

Podopiecznych trenera Waldemara Warchoła, czeka: 9 tygodni okresu przygotowawczego 9 gier sparingowych 33 jednostki treningowe


W pierwszym treningu udział brało 16 zawodników. Marcin Bacza trenuje indywidualnie, wracając do sprawności po operacji kości śródstopia, Oleksandr Vechtomov odczuwa problemy bólowe w plecach, a Dominik Janas dolecza grypę. W tym tygodniu na testach pojawi się 4 zawodników.

26 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page