top of page

PKO BP PARTNEREM POLONIIPKO Bank Polski gra razem z Polonią!

Witamy naszego nowego partnera. PKO Bank Polski przez najbliższy rok, będzie Sponsorem Głównym Klubu a swoim patronatem obejmie 1 drużynę. Umowa został podpisana 13 grudnia 2022 roku i ma obowiązywać przez okres 12 miesięcy z możliwością jej przedłużenia. Wierzymy w to, że nasza współpraca i wsparcie ze strony naszego partnera, firmy z ugruntowaną pozycją na rynku, przyniesie Polonii Przemyśl wymierne korzyści i pomoże w rozwoju klubu.

Każda forma współpracy z naszymi partnerami, pomaga klubowi realizować swoje cele sportowe, usprawniać działania organizacyjne i wspierać rozwój sportowy lokalnej społeczności, kibiców, sympatyków i zawodników Polonii. Dlatego cieszy nas nawiązanie współpracy z PKO Bank Polski

Witamy w drużynie

37 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page