top of page

PIŁKA ŚNIEGOWA W 4 SPARINGU. POLONIA WYGRYWA Z JKS JAROSŁAW 2:3W kolejnym zimowym sparingu Polonia pokonała JKS Jarosław 2:3 (2:0)


Można powiedzieć, że był to mecz na śniegu, co sprawiło, że trenerzy obu drużyn zdecydowali zakończyć mecz o 10 minut wcześniej, ze względu na bezpieczeństwo zawodników. I trochę szkoda, bo pomimo złych warunków, obie drużyny pokazały dużo jakości i sporo składnych akcji z obu stron. Szkoda, bo Polonia z każdą minutą rozkręcała się coraz mocniej.


Po nieco chaotycznym początku JKS dwukrotnie pokonywał Artura Kuźmę. Ale to nasza drużyna wydawała się na tą, która prezentuje więcej jakości i stwarza większe zagrożenie pod bramką.


Po krótkiej przerwie, Polonia ruszyła do odrabiania strat. Ponownie kapitalne spotkanie rozegrał Kamil Janas, Który wywalczył Karnego i sam zamienił go na bramkę. Składnych i szybkich akcji nie brakowało. JKS zaliczył dwa faule na pograniczu pola karnego, ale następnym razem sędzia pokazał kolejną "11" dla Loni. Tym razem do karnego podszedł Krystian Solarz i uderzył prosto w ręce bramkarza. Naszej drużynie jednak było mało i kolejne trafienia zaliczyli Zanko i Kuźniar.


Skład Polonii:

Kuźma (70' Maciewicz) - Solarz, Zanko (65' H. Błahuciak), Konowalik - D. Janas (75' Hula), Kushnir (45' R. Błahuciak), Kazek, K. Janas - Walczyszewski (75' testowany), Kolesnik, Sychevskyi

71 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page